דיאטת דר' סימאונס המקורית - דיאטת hCG: פורום תמיכה

הדיאטה המקורית של דר' סימאונס - פורום תמיכה. בכל שאלה נוספת - 972-72-2411509+
אם רכשת תרסיס או טיפות במקום אחר והנך זקוקה לתמיכה - תזמיני את חבילת התמיכה עכשיו
ענת שטרן - לפני ואחרי דיאטת דר סימאונס - דיאטת hcg
עכשיו 21 ספטמבר 2019, 01:43

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 2 הודעות ] 
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: שימו לב
הודעהפורסם: 28 אוקטובר 2015, 06:54 

עשיתי את הדיאטה ב3 סבבים וכן ירדתי לא הרבה כמו שציפתי וכמו שמתואר אבל ירדתי בסך הכול 8 קילו בשלושה סבבים קצרים שלושה חודשים !
לאחר כמה זמן הקילוגרמים עולים אפילו ששומרים הגוף נהרס מאוד הדיאטה הזאת פשוט מטורפת ואני לא מאמינה שעשיתי אותה
זה הדרך הכי לא בריאה וזה לא מתואר אותו דבר
אני עכשיו מנסה לרדת בדיאטות אחרות ואני שומרת מאוד אך אין שום הצלחה הדיאטה הזאת הרסה לי את הגוף
לא הייתה שום תמיכה ושאלות והתעניינות מצד ענת רק כאשר אני שלחתי וגם זה היה מענה לאחר כמ הימים שלא היה רלוונטי

תזהרו בשבילכם זה יהרוס אותכם

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re: שימו לב
הודעהפורסם: 29 אוקטובר 2015, 15:24 
Site Admin
סמל אישי של המשתמש

שלום, נטע
איני מוחקת את הודעתך כדי שאנשים שאת מזהירה אותם יוכלי לקרוא גם את תגובתי.
אם אני מסתכלת על היומן המקוון שלך, אני רואה שחצי מהזמן את עלית במשקל במקום לרדת - הסיבה לעלייה בזמן הדיאטה היא אך ורק אי עמידה בכללי הדיאטה.
לא ירדת מספיק בסבב הראשון ושני כי לא עמדת בכללים, שברת אותם כל יומיים ולכן לא ראית תוצאה רצויה.
כמו כן, לא עמדת בכללי השמירה שהם : יש להמתין בין הסבב הראשון לבין הסבב השני 6 שבועות ובין הסבב השני לבין הסבב השלישי יש להמתין 8 שבועות.
לא נתת לגוף שלך אפשרות להתקבע על המשקל החדש, לא נתת לגוף שלך אפשרות לנוח. אנסת אותו פעם אחרי פעם ולכן הוא היה כבר עייף ולא שיתף פעולה.
לכן גם נדמה לך שהרסת את הגוף שלך. וכעת את ממשיכה בהרס עצמי, כי את ממשיכה עם דיאטות.
עליך להפסיק דיאטות למשך תקופה של לפחות חצי שנה, לתת לגוף להתרגל למשקלו הנוכחי. ולאחר מכן אפשר יהיה להתחיל כל סוג של תהליך הרזיה.
כללי השמירה הם מאוד ברורים: יש לעמוד בכללי שלב הקיבוע וכל הזמן לשמור על רמת המשקל שנעה בין 1 קג מעלה או מטה ממשקל הסיום בדיאטה.
כדי לעשות זאת, יש להישקל בכל בוקר ולפי משקל הבוקר לקבוע את התפריט היומי. אם מתקרבים לרף העליון של טווח השמירה יש להתנהל בצורה שונה.
אם עולים מעל הרף העליון יש לבצע במידי תיקון על ידי יום תפוחים או יום סטייק.
אם היית מבצעת כללים שמאוד מפורטים הן בפורום התמיכה והן במדריך , לא היית עולה במשקל.
אני רואה שלמדת מכל מה שקרה והבנת שלא ניתן לחזור לדפוסי אכילה קודמים, יש לשנות את החשיבה לגבי האוכל.
אם תשכילי לקחת איתך את מה שלמדת, תוכלי לשמור על משקלך.
בוודאי שלא תוכלי לרדת במשקל, אבל תוכלי לשמור על אורח חיים בריא, תזונה מאוזנת ובריאה ולשמור לאורך זמן על המשקל שלך.
שיהיה לך בהצלחה בכל דרך שתבחרי!

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 2 הודעות ] 

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 2 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה