דיאטת דר' סימאונס המקורית - דיאטת hCG: פורום תמיכה

הדיאטה המקורית של דר' סימאונס - פורום תמיכה. בכל שאלה נוספת - 972-72-2411509+
אם רכשת תרסיס או טיפות במקום אחר והנך זקוקה לתמיכה - תזמיני את חבילת התמיכה עכשיו
ענת שטרן - לפני ואחרי דיאטת דר סימאונס - דיאטת hcg
עכשיו 17 יוני 2019, 15:54

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 2 הודעות ] 
מחבר הודעה
הודעהפורסם: 19 פברואר 2014, 12:51 
Site Admin
סמל אישי של המשתמש

שלום ענת.
אני מעוניינת לרדת במשקל.
אני בת 36. כרגע שוקלת 61 קילו, גובה 155.
שמעתי שבדיאטה הזאת מצליחים לרדת בצורה מאוד משמעותית.
אני סובלת מתת פעילות בלוטת התריס אז ירידה במשקל לא באה בקלות.
התיעצתי בפורומים שונים לגבי הדיאטה.
קיבלתי הרבה תגובות שזה לא טוב לבריאות, אפילו מסוכן.
שזה הרעבה של התאים של הגוף והגוף נהיה מאוד חסכוני בצריכת האנרגיה ולכן משמינים אחר כך, שזה פוגע בחילוף חומרים ומאזן הורמונלי בגוף.
הייתי רוצה לקבל ממך הסבר מקצועי לגבי זה.
איך באמת פועלת הדיאטה.
מה השפעתה לזמן ארוך מבחינה בריאותית.
אני יודעת שהדיאטה מאוד קשה אבל מאמינה בעצמי ובכוח רצון שלי.
מה שהכי מדאיג אותי זה ההשפעה הבריאותית של זה.

תודה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 19 פברואר 2014, 12:56 
Site Admin
סמל אישי של המשתמש

שלום,
את לא מתארת לעצמך כמה הופתעתי לטובה ממכתבך, זה חשוב מאוד לקבל את שתי הדעות לפני קבלת החלטות חשובות. כל הכבוד לך!
לפי מדד הbmi , המשקל התקין שלך הינו 50- 53 , כלומר אפשר לרדת 8 קג. וכן , זה בהחלט אפשרי בתהליך ההרזיה של דר' סימאונס.
אם את מאוזנת בפעילות של הבלוטה, הירידה במשקל לא תהווה בעיה, אלא השמירה היא זו שבאמת תהיה קשה יותר במקרה שלך.
אבל, אתן לך ארגז כלים שיעזור לך להתמודד עם חריגות קטנות כדי לתקן אותן במידי וככה לעזור לגוף להתקבע על משקלך החדש לאורך זמן.

הבלוטה, מערכת הורמונאלית ומערכת חילוף חומרים קשורות זו בזו ומשפיעות זו על זו ומושכות זו את זו ברגע שאחת מהן לא תקינה.
הכל מתחיל דווקא ממערכת חילוף החומרים הלא מאוזנת , כי אז היא משפיעה על מערכת ההורמונלית לרעה ולכן גם הבלוטה מפסיקה לפעול בצורה תקינה.
"תקלה" בחילוף החומרים היא זו שגורמת לגוף להשאיר את רוב האוכל בפנים ללא עיבוד נוסף וזה מתחיל להינעל במאגרי שומן עודף , שהגוף שומר ל"יום שחור".
מאגרים אלו נפתחים רק בשני מקרים : הריון ורעב קיצוני מעל 30 ימים. כלומר, כדי לרדת במשקל, דווקא המצב האופטימאלי זה להיות בהיריון. אבל לא מלמדים על זה, את בטח יותר שומעת על "את חייבת לאכול בשביל שניים" :)

אנחנו עובדים עם חומר נושא מידע ישירות למח, שהגיעה יום שחור כזה ולכן יש לפתוח את הגישה למאגרי השומן העודף, זה שבדרך כלל יושב באזור הטוסיק והירכיים.
ברגע שכספת זו פתוחה, דיאטה דלת קלוריות מסל מוצרים שנקבע על ידי דר' סימאונס כהכי יעיל בירידה, גורמת לגוף להתחיל ולחפש שומנים פנימיים לשריפה כדי להפוך אותם לאנרגיה ולקלוריות לצריכה יומית .
כשהגוף מתחיל לשרוף את המאגרים הפנימיים של השומן הקיים , הוא שורף בין 1500-4000 קלוריות ליום ולכן תרגישי שביעה כל הזמן במהלך התהליך.
ברגע שהגוף מתנקה לחלוטין מעודפי שומן רע, כלומר זה הרגע שאת יורדת למשקלך האופטימאלי והבריא, אין אפשרות לעלות שוב במשקל , אלא אם תתחילי לשחוט כבש כל יום :)

צריך להבין, שדיאטה לא משנות גנטיקה, הן נותנות זירוז לרדת בצורה בריאה תוך שימוש בהליך טבעי שהגוף היה מבצע גם ככה לו היה בהיריון.
ולכן, אם חוזרים לדפוסי אכילה לא נכונים שקדמו לדיאטה, ואוכלים יותר קלוריות ממה שהגוף זקוק להן להישרדות יומית – הגוף מתחיל שוב לאגור את השומן !
אבל, אם חוזרים אחרי הדיאטה לאכילה תקינה, מאוזנת, בריאה ולפעילות ספורטיבית בהקיף קטן – זה מה שישמור את גופך תמיד באותו משקל!

הכדורונים המתוקים שלנו מיוצרים בגרמניה תחת פיקוח , הם מבוססים על תחליף סוכר טבעי ומועבר אליהם בטכנולוגיות העתקה אנרגטית אפקט של חומצות אמינו שגורמות למח לפתוח את הגישה למאגרי השומן הרע שכבר יש לך . כלומר, זהו חומר טבעי לחלוטין, נקי מכל חומר כימי, שאינו יכול להשפיע בכל צורה שהיא על איברים פנימיים של הגוף.
הכדורונים מעברים אך ורק מידע למח. מעין עוזר קטן בגוף שאומר לו לשרוף את השומנים הרעים בלבד.

הגוף שלך בפעול אינו עובר דיאטה בכלל, הוא מקבל במהלך יום אחד מינימום 1500 קלוריות, אחרת היית מרגישה רעב חזק , כי 500 קלוריות שאת נותנת מבחוץ זו כמות קטנה להישרדות הגוף.
אז זה יוצא, שבסך הכל גופך מקבל בסביבות 2000 קלוריות ליום , שזו המנה הרגילה שלך עד הדיאטה, ולכן אין כאן שום הרעבה של התאים.

ההשמנה לאחר סיום הדיאטה תמיד נובעת מסיום לא נכון , כלומר מידי אחרי שמסיימים את הדיאטה חוזרים לדפוס אכילה רגיל והגוף לא יודע מה לעשות מרוב אושר ומתחיל לאגור הכל שוב . כי אולי יקרה שוב מקרה שאת תהיה בדיאטה :)
אבל בתהליך של סימאונס של נמשך 3 חודשים בדיוק הכל נעשה בשיטה מבנית : חודש וחצי של ירידה יומית ואז חודש וחצי של שמירה על המשקל כדי לעזור לגוף להתקבע על משקלו החדש.
זה נעשה במטרה לתת לגופך זיכרון חדש של משקל חדש, כדי שלא תהיה לו נטייה לחזור למשקלו הקודם.

אז מה יוצא לנו: יש כדורונים על בסיס טבעי לחלוטין שאינם משפיעים בכל צורה שהיא על איברי הגוף מבפנים.
יש דיאטה שגורמת לגוף לשרוף את השומן הרע מבפנים כדי שהוא לא יחזור.
בדרך יש גם אתחול מחדש של מערכת חילוף החומרים לשמירה טובה יותר על המשקל החדש.
וגם ידע איך לעשות זאת בצורה נכונה ובריאה.
ירידה מהירה מצד אחד ובריאה מצד שני .

אני בטוחה שלקראת הקיץ את כבר תיהי במשקל שאת חולמת להיות בו :)
אל תשכחי, שמערך התמיכה המקוון שלי מאפשר לי לעקוב אחרי ההתקדמות שלך יום יום ולהתערב בזמן אמת כדי לתת הנחיות לשינויים בתפריט לירידה אופטימאלית.
כך שתמיד יש לך למי לפנות ולקבל מענה מקצוע :)
מקווה שעניתי על הכל.

אני מצרפת קישורים למאמרים ומחקרים חשובים בנושא דיאטת דלת קלוריות ועל הדיאטה עצמה שיאזנו את המאמרים האחרים שקראת .
http://oralhcg.com/english/index.htm
http://www.ncl.ac.uk/magres/research/diabetes
http://www.livescience.com/9907-surprising-diet-tip-lose-weight-quickly.html
http://ajcn.nutrition.org/content/26/2/211.long

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 2 הודעות ] 

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה